מדוע לרכוש חבילות שי ליולדת הטרייה?

רבים מאיתנו מוצאים את עצמם מתלבטים כאשר חברה / מכרה / עמיתה לעבודה יולדת – האם ללכת לבקר אותה או לשלוח חבילות שי ליולדת? ואם לבקר – האם לבקר בבית היולדות או בבית? ומתי לבקר אם בכלל?

הרשו לנו לספר לכם שיולדת טרייה זקוקה בעיקר לשקט ולמנוחה, וגם לעזרה בבית, בעיקר אם יש לה ילדים גדולים יותר. מומחי חברת גודיס – עולמות של טעמים, המתמחים בהכנת מארזי מתנה מיוחדים לכל אירוע, מספרים על היתרונות שבלשלוח ליולדת מתנה.

  חבילות שי ליולדת

 

 

תנו לה לנוח

אז כמו שאמרנו, אמא טרייה צריכה מנוחה. רוב הנשים מעדיפות שלבית החולים תגיע רק משפחה קרובה, ובשבועות הראשונים לאחר הלידה היו מוותרות בשמחה גם על רוב הביקורים בבית. כמובן שמדובר על גישה כללית, של רוב היולדות, ותמיד ישנן יוצאות מהכלל.

הפתרון הטוב ביותר הוא משלוח מתנה ליולדת, בדמות מארז לידה מיוחד, בעיקר אם אינכם קרובים אליה מאוד. כך תוכלו לשמח אותה, להראות לה שחשבתם עליה, אך לא תעייפו אותה. את המפגש עם הרך הנולד תוכלו לשמור למסיבת הברית או הבריתה, או לבקרה בביתה לאחר כמה שבועות של מנוחה. תנו לה לנוח ולהתחזק, ובינתיים תשלחו סלסלות מתנה.

 

מה שמים בחבילות שי ליולדת?

בתוך חבילות שי ליולדת נהוג לשים, פחות או יותר את אותם דברים : שוקולד וממתקים שונים, ומוצרים לתינוק או התינוקת שזה עתה נולדו, כמו גרביים, חיתולים, כובע וכו'. אנחנו בחברת גודיס סבורים כי חבילות ליולדתצריכות לשרת את צרכיה של היולדת בצורה הטובה ביותר, ולכן מכינים מארזי לידה מיוחדים ליולדות, המכילים בעיקר שוקולד גורמה, ומתנה קטנה לתינוק.

 

למה דווקא שוקולד?

את המתנה, בדרך כלל גרביים, אנו שמים בכדי לעניק משהו סמלי גם לרך הנולד, אך חבילות שי ליולדת מכילות אצלנו בעיקר  שוקולד לתועלת היולדת. אם תשאלו איך השוקולד מועיל ליולדת, יש שיבחרו אף מתנה עם הקדשה אך נסביר כי קודם כל השוקולד האיכותי שלנו מספק כיבוד לאורחים שבכל זאת באים, ומאפשר ליולדת ולמשפחתה פחות טרחה סביב נושא האירוח והכיבוד. שנית, שוקולד איכותי מכיל חומרים בריאים ומזינים רבים, המחזקים את הגוף ועוזרים לשפר את מצב הרוח ולהתאושש מהלידה, ולהתחזק. שיהיה במזל!

 

 

גודיס -


סלסת שי ענקית מבית גודיס

הרשמה לניוזלטר